اعمال تغییرات جدید در بورس خارج/ استفاده بیشتر از فرصت های کوتاه مدت

login
En login

دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ | 00:00  0 نظر   259 بازدید


رئیس جدید سازمان امور دانشجویان:
اعمال تغییرات جدید در بورس خارج/ استفاده بیشتر از فرصت های کوتاه مدت
رئیس سازمان امور دانشجویان از اعمال تغییرات جدید در بورس خارج و استفاده بیشتر از دوره های کوتاه مدت خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی صدیقی که از امروز به عنوان رئیس جدید سازمان امور دانشجویان فعالیتش را آغاز کرد در مراسم معارفه خود با بیان این که اتفاق عجیبی است که برای سومین بار توفیق حضور در وزارت علوم را پیدا کرده ام، گفت: البته این اتفاق را یک سرمایه می دانم که لازم است در خدمت سرمایه های ارزشمند کشورمان یعنی دانشجویان خدمت کنم.

وی ادامه داد: در این دو سه ماه که شایعات تغییرات پیش آمده بود، دوستان و همکارانم با پیام و تماس های خود از من می خواستند بار دیگر در سازمان حضور داشته باشم.

رئیس سازمان امور دانشجویان درباره تغییرات مدیران و معاونان این سازمان گفت: در انتخاب همکاران از نیروهای جوان و شایسته تر بهره می برم.

صدیقی درباره بورس خارج گفت: برای بورس خارج سعی داریم از هزینه های کمرشکن کاسته و در شرایط ضروری و مورد نیاز اقدام به اعزام دانشجو کنیم در مقابل از فرصت های کوتاه مدت در داخل کشور برای آموزش به دانشجویان استفاده می کنیم چرا به جای صرف هزینه یک میلیارد تومانی دولت برای دانشجو از فرصت های داخل استفاده نکنیم، هر چند تاکید می کنم حتما برای ضرورت اقدام به بورس دانشجویان نیز می کنیم.

رئیس سازمان امور دانشجویان در ادامه سخنان خود در خصوص کادرسازی در این سازمان از اداره کل های بورس داخل و خارج، اداره کل دانش آموختگان و دانشجویان داخل، اداره کل شاهد و ایثارگرد، دانشجویان غیر ایرانی نیز یاد کرد که در کیفیت آن ها تغییراتی ایجاد می شود.

وی با بیان این که در دوره جدید لازم است هماهنگی و همکاری بیشتری توسط این اداره کل ها با سازمان امور دانشجویان صورت گیرد، ادامه داد: می توان این همکاری را با استفاده از امکانات دولتی و غیر دولتی گسترش دهیم.

این مقام مسئول وزارت علوم درباره بخش بورس تاکید کرد: ما به هیچ عنوان به خاطر تعهد تخصص را فدا نمی کنیم.

صدیقی در بخش دیگری از سخنان خود درباره همکاران سازمان امور دانشجویان گفت: لازم است حداقل های مورد نیاز آنان را در سازمان امور دانشجویان فراهم کنیم.


دیدگاه خود را بیان کنید