پزشکی در آمریکا

تحصیل در آمریکا, پذیرش تحصیلی در امریکا, تحصیل پزشکی در آمریکا, رشته پزشکی در آمریکا

رویدادهای مهم

از متقاضیان محترم خواهشمندیم برای گرفتن وقت مشاوره حضوری با مشاورین موسسه اورانوس از طریق شماره های موسسه یا ایمیل وقت دریافت نمایند .

   ۸۸۳۴۵۰۲۷-۹ -۰۲۱ 

بازدید روز ۳۸۱
بازدید دیروز ۶۰۷
بازديد ماه ۱۰۸۲۹
كل بازديدها ۱۰۶۳۷۹۲
افراد آنلاين ۱۱۰

پزشکی در آمریکا

  تحصیل پزشکی در آمریکا  

در ایالات متحده، دوره رزیدنتی آخرین مرحله لازم در آماده سازی پزشکان برای طبابت به صورت مستقل است. همچنین می تواند فرصتی بسیار عالی برای پزشکان خارجی باشد تا تجاربی را در ایالات متحده کسب کنند.

قبل از آغاز دوره رزیدنتی، دانشجویان آمریکایی باید ابتدا تحصیلات دوره کارشناسی خود را به اتمام برسانند، سپس چهار سال دیگر را در دانشکده پزشکی سپری و سرانجام مدرک دکترای پزشکی (M.D.) خود را اخذ کنند. متأسفانه، به خاطر پذیرش نسبتاً محدود و رقابت شدید، دانشجویان خارجی شانس زیادی برای پذیرش در برنامه های M.D.ندارند. این برنامه ها فقط از داوطلبین ساکن ایالات یا بخش های ویژه ای از ایالات متحده ثبت نام می کنند، و حتی آن دسته از برنامه هایی که از داوطلبین خارجی نیز ثبت نام به عمل می آورند معمولاً فقط تعداد معدودی از داوطلبین خارجی که مدرک کارشناسی خود را در ایالات متحده اخذ کرده اند را می پذیرند. به هر حال بسیاری از فارغ التحصیلان خارجی رشته های پزشکی یا به اختصار (IMG) می توانند دوره رزیدنتی خود را در ایالات متحده به اتمام برسانند.

  برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمائید.

دانشگاه گراتس اتریش

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای دانش پژوهان اورانوس محفوظ می باشد
بهینه سازی سایت توسط سنادیتا
طراحی سایت