آموزش زبان آلمانی

چرازبان آلمانی, مزایای زبان آلمانی, تدریس زبان آلمانی, زبان آلمانی, آموزش زبان المانی, دوره های زبان آلمانی, ارزیابی سطح زبان آلمانی , مدرک زبان آلمانی

تحصیل در اتریش

login
En login

  دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ | 11:25   0 نظر   4955 بازدید


Standard GER

Gemeinsamer Europäischer Refrenzrahmen

امتحانات سطوح زبان آلمانی:

  • Start Deutsch1:

این آزمون در پایان مرحله A1 برگزار می شود. کسانی که درخواست ویزای الحاق به همسر و پیوست به خانواده را دارند، طبق قوانین جدید اقامت کشور آلمان ملزم به داشتن این مدرک می باشند.

پس از این دوره، زبان آموز قادر به معرفی خود و بیان جملات ساده آلمانی و انتقال منظور خود میباشد.

  • Start Deutsch2:

این آزمون در پایان مرحله A2 برگزار خواهد شد. زبان آموز قادر خواهد بود جملات را در مورد موضوعات مختلف بیان کرده و در مورد احساسات، فعالیتها و موضوعات اطراف خود اظهار نظر کند.

  • Zertifikat B1:

این آزمون در پایان مرحله B1 برگزار می شود، زبان آموز با درک مطالب به زبان آلمانی و بیان جملات نسبتاً طولانی به بیان نظرات خود پرداخته و در مباحث مختلف اظهار نظر بصورت سطحی می کند.

  • Zertifikat B2

در پایان مرحله B2 دانش آموخته قادر به بیان جملات پیچیده در موضوعات مختلف و فهم متون درسی می باشد.

در واقع زبان آموزان پس از گذراندن مرحله B2 میتوانند بدون مشکل با دیگران بحث و گفتگو کنند.

  • Zertifikat C1:

در مرحله C1 زبان آموزان با مطالعه متون طولانی و درک عمیق نسبت به متون و بیان نظرات خود در مباحث علمی شرکت نموده و بصورت کاملاً روان و بدون هرگونه پیچیدگی به ساختار متون پی ببرند.

  • Zertifikat C2:

در پایان این مرحله از زبان آلمانی، افراد بصورت کاربردی و در تمام زمینه ها بصورت نوشتاری، شنیداری قادر به بیان نظرات می باشند. افراد در سطوح علمی اعم از شرکت در کنفرانس ها و جمع آوری مقالات علمی بدون هیچ مشکلی به زبان آلمانی تسلط خواهند داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید:

29- 88345027- 021

دیدگاه خود را بیان کنید