تحصیل در هلند

در کشور هلند در کنار دانشگاه های دولتی و غیر دولتی، موسسات آموزش عالی وجود دارند که در زبان هلندی به دانشگاه های تحقیقاتی یا UNIVERSITEIT معروف هستند.

در کشور هلند در کنار دانشگاه های دولتی و غیر دولتی، موسسات آموزش عالی وجود دارند که در زبان هلندی به دانشگاه های تحقیقاتی یا UNIVERSITEIT معروف هستند.

login
En login

سه‌شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ | 12:12  0 نظر   547 بازدید


UNIVERSITEIT

در کشور هلند در کنار دانشگاه های دولتی و غیر دولتی، موسسات آموزش عالی وجود دارند که در زبان هلندی به دانشگاه های تحقیقاتی یا UNIVERSITEIT معروف هستند. تمرکز این موسسات علاوه بر تحصیلات دانشگاهی بر تحقیقات علمی است. مدارک صادر شده در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری کاملا دارای اعتبار بوده و فارغ التحصیلان می توانند به سایر دانشگاه ها و دانشکده ها در خصوص افزایش و بهبود سطح علمی کمک نمایند و " تحقیق " را از شکل واژه به عمل تبدیل می کنند.

چرا تحصیل در هلند

دلایل تحصیل در هلند

بالاترین دانش زبان انگلیسی در جهان

هلند یک کشور منحصر به فرد غیر انگلیسی زبان است که تقریبا 95 درصد از مردم انگلیسی صحبت می کنند. این مسئله باعث می شود دانشجویان بین المللی بسیار راحت به زندگی، کار و تحصیل در هلند. بپردازند.

تحقیق و آموزش در سطح بسیار عالی

هلند دارای 13 دانشگاه جهانی دارای رتبه بندی جهانی 2014-2015 QS است که بسیار خوب است. موسسات آموزش عالی آن از قرن شانزدهم به طور بین المللی شناخته شده است. شما دانش و تجربه ارزشمند را فرا میگیرید.

بیش از 1400 رشته آموزشی به زبان انگلیسی

هلند به عنوان اولین کشور غیر انگلیسی زبان در نظر گرفته می شود که در آن اکثر دانشگاه های برتر برنامه های تحصیلات عالی را به زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی ارائه کرده اند. آنها تقریبا بیش از 1400 برنامه تحصیلی انگلیسی و دوره های آموزشی در هلند ارائه کرده اند و در طیف گسترده ای از زمینه ها مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا، دیپلما ارائه می دهند. به سادگی به نظر می رسد که تحصیل در هلند با کیفیت بالا و هزینه کم در بسیاری از رشته ها بسیار عالی است

محیطی واقعا بین المللی جهت تحصیل

دانشجویان بین المللی از کشورهای مختلف مانند آلمان، چین، بلژیک، هند، ایتالیا و اسپانیا را در هلند پیدا خواهید کرد. اکثر دانشگاههای هلند دارای کمیته اتحادیه دانشجویان بین المللی هستند که به دانشجویان بین المللی در طول تحصیل کمک می کنند.

جامعه ای چند ملیتی در قلب اروپا

هلند کشور بسیار انعطاف پذیری است که از همه می خواهد نظرات خود را به اشتراک بگذارد و نظر خود را بیان کنند. و همه به زبان انگلیسی صحبت می کند.

یادگیری مسئله محور

هلند برای سیستم یادگیری مبتنی بر مسئله، شهرت بین المللی کسب کرده است. این مورد به دانشجویان کمک می کند تا با مطالعه به صورت مستقل به حل مسائل قابل درک بپردازند.

تحصیل با کمترین هزینه

دولت هلند بودجه ای را به تحصیل اختصاص داده است به همین دلیل هزینه تحصیل در هلند نسبتا کم می باشد.

کارشناس جمع آوری مطالب: مرجان ندائی


دیدگاه خود را بیان کنید