بهترین دلیل جهت تحصیل در دانمارک

دانشگاه کپنهاگ، دانشگاه دانمارک جنوبی، برخی از کالج هایی هستند که در بین دانشگاه های دانمارک دارای شهرت خوبی هستند. دانشگاه های دانمارک همواره در میان دانشگاه های برتر جهان قرار دارند.

دانشگاه کپنهاگ، دانشگاه دانمارک جنوبی، برخی از کالج هایی هستند که در بین دانشگاه های دانمارک دارای شهرت خوبی هستند. دانشگاه های دانمارک همواره در میان دانشگاه های برتر جهان قرار دارند.

login
En login

سه‌شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ | 12:31  0 نظر   575 بازدید


  • به دلیل تنوع در نظام آموزش و پرورش و شیوه زندگی
  • تجربه غنی زندگی به علت وجود رویدادها و جشنواره های متعدد در دانمارک
  • همواره رتبه شادترین کشور جهان را به خود اختصاص داده است

دلایل تحصیل در دانمارک

در اینجا چند دلیل برای تحصیل در دانشگاههای دانمارک وجود دارد

دانشگاه های برتر

دانشگاه های دانمارک همواره در میان دانشگاه های برتر جهان قرار دارند. آنها همچنین دارای تبادل دانشجویان بین المللی هستند که بسیار متنوع و غنی می شوند. برنامه درسی و برنامه ها بسیار رقابتی هستند دانشگاه کپنهاگ، دانشگاه دانمارک جنوبی، برخی از کالج هایی هستند که در بین دانشگاه های دانمارک دارای شهرت خوبی هستند.

رویدادها و جشنواره ها

اگر کسی در دانمارک تحصیل کرده باشد، با بسیاری از رویدادها و جشنواره ها روبرو می شود، قابل توجه ترین آن، بازار وایکینگ بین المللی Ribe و کارنوال آلبانی است. صفحه دانمارک visitdenmark.com شامل فهرست جشنواره ها همراه با زمان زمان برگزاری آنهاست.

شادترین کشور

تحصیل در دانمارک برابر است با تحصیل در شادترین کشور دنیا. در گزارشی بیش از 156 کشور مورد بررسی قرار گرفته و شامل بسیاری از پارامترهای غیرمستقیم ناشی از تولید ناخالص داخلی، امید به زندگی، شاخص فساد، برابری جنسیتی و غیره و همچنین شامل جنبه هایی مانند آزادی انتخاب، امنیت اجتماعی و آزادی شخصی و شیوه زندگی سالم است.

فرهنگ غذا

یک دلیل برای تحصیل در دانمارک این است که فرهنگ غذایی منحصر به فرد و متنوع خود را تجربه کنید. در حالی که تاثیرات آمریکایی و ایتالیایی بر روی غذا دیده می شود، غذاهای سنتی به مراتب از هرگونه تاثیر خارجی خارج می شوند. این تأثیر در استفاده از گوشت سرد و نان چاودار دیده می شود.

معماری

دانمارک برای هر کسی که به معماری از راه دور علاقمند است، یک طلا است. برخی از آثار محبوب عبارتند از قلعه رزنبرگ، باغهای تیوولی، موزه کشتی وایکینگ و غیره

کمک هزینه های دانشجویی و هزینه های زندگی

هزینه های زندگی در دانمارک نسبتا ارزان است. هزینه زندگی در شهرهای کوچکتر 700 تا 800 یورو و در شهرهای بزرگتر مانند کپنهاگ تا 1500 یورو در ماه می باشد. برخی از پورتال هایی وجود دارد که تقسیم بندی دقیقی را در مورد چگونگی ماندن، غذا و هزینه های دیگر زندگی می کنند. چندین کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان نیز وجود دارد که بر اساس شایستگی به آنها تعلق میگیرد.


دیدگاه خود را بیان کنید