اهمیت یادگیری زبان

صحبت کردن با زبانی جدید مزیت های فراوانی را برای شما می تواند داشته باشد که ما در این مقاله می خواهیم اشاراتی به آن داشته باشیم.

صحبت کردن با زبانی جدید مزیت های فراوانی را برای شما می تواند داشته باشد که ما در این مقاله می خواهیم اشاراتی به آن داشته باشیم.

login
En login

یک‌شنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ | 10:59  0 نظر   2237 بازدید


صحبت کردن با زبانی جدید مزیت های فراوانی را برای شما می تواند داشته باشد که ما در این مقاله می خواهیم اشاراتی به آن داشته باشیم.

قابلیت شما بسیار بیشتر می شود

دنیا هر روز بیشتر به سمت جهانی شدن پیش می رود. بنابراین این شرکت‌ها به کسی نیاز دارند که بتواند براحتی با زبان مد نظر آنها صحبت کند و نیازهای مشتریان خود را در سراسر جهان برآورده کنند. زمانی که شما با مشتریان یک شرکت به زبان خود آنها صحبت می کنید می توانید یک مانع ارتباطاتی را برداشته و تعامل بهتری با مشتریان آن شرکت برقرار کنید.


مهارت‌های خود را بهبود بخشید


یادگیری یک زبان جدید همچنین می تواند نشان دهد که شما توانایی کسب مهارتهای بیشتری را دارا می باشید. طبق آخرین تحقیقات دانشمندان افراد چند زبانه توانایی بیشتری در حل مسائل و مشکلات داشته و افراد خلاق تری می باشند .
یادگیری زبان جدید به شما کمک می کند که سطح تحمل و بردباری شما افزایش یابد. همچنین می تواند به شما کمک کند تا اعتماد به نفس شما در یادگیری زبان های دیگر هم بیشتر شود. معمولا یادگیری یک زبان جدید اعتماد به نفسی به شما می دهد و آن قبحی که بابت یادگیری زبان شاید در شما وجود داشته باشد فرو ریخته و یادگیری دیگر زبانها را برای شما آسان می کند. و همینطور باعث می گردد که شما به این باور برسید که می توانید دیگر کارهایی که می توانستید انجام بدهد اما انجام ندادید را انجام دهید مانند رفتن به خارج از کشور.
شما نزد 71 درصد آمریکایی ها و 64 درصد بریتانیایی ها جذاب تر به نظر می رسید.


فرصت های مسافرتی


با یادگیری یک زبان جدید، یک بخش کامل از جهان را برای شما باز می‌کنید تا به راحتی آن را کشف کنید. به خاطر داشته باشید، اگر فقط انگلیسی صحبت کنید، تنها می‌توانید با ۲۰ % از جمعیت جهان ارتباط برقرار کنید. اگر، برای مثال، شما زبان دیگری مانند زبان اسپانیایی یا فرانسوی یاد می‌گیرید، شما بلافاصله درصد دیگری از جمعیت جهان را که می‌توانید با آن‌ها تعامل داشته باشید، باز می‌کنید.


فواید یادگیری زبان بر مغز


شاید مهم‌ترین فایده یادگیری یک زبان که کمتر شناخته شده باشد همین است. با توجه به مطالعات انجام‌شده در سوئد، یادگیری زبان موجب می‌شود که قسمت‌هایی از مغز همچون قشر مخ و هیپوکامپ که مربوطبه حافظه است، افزایش یابد. مانند هر ماهیچه در بدن، به طور منظم ورزش کردن مغز شما می‌تواند باعث افزایش سایز آن شود.
خیلی از افراد از بیماری هایی که در سنین پیری به سراغ افراد می آیند نگرانند. با این حال، تخمین زده می‌شود که یادگیری یک زبان جدید می‌تواند به مقابله با آلزایمر و دیگر اشکال بیماری های اعصاب کمک کند و حتی اگر کسی مستعد گرفتن چنین بیماری هایی باشد بیماری او را به مدت 5 سال در سنین بالا به تاخیر بیاندازد.
یادگیری زبان جدیدی هرگز آسان‌تر نبوده است. میزان استفاده از ابزارهای یادگیری زبان آنلاین به قدری متنوع و متفاوت است که دیگر جای هیچ عذر و بهانه ای را برای شما نمی آورد. چرا بررسی نمی‌کنید که کدام زبان را باید یاد بگیرید؟ از همین امروز شروع به یادگیری یک زبان جدید بکنید. اگر به انگلیسی مسلط هستید و قصد مهاجرت به اتریش را دارید ما به شما یادگیری زبان آلمانی را توصیه می کنیم. با موسسه دانش پژوهان اورانوس تماس بگیرید و مشورت نمایید.


دیدگاه خود را بیان کنید
امتیاز 4.9 /5 از 421 رای
https://www.dpu.org.ir/