اخذ پذیرش از دانشگاه های هنر اتریش

نقاشی، گرافيک، موسيقی

نقاشی، گرافيک، موسيقی

login
En login

شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ | 00:00  1 نظر   6590 بازدید


تحصیل در دانشگاه های هنر اتریش

.

........................................... ...........................................
اگون شیله (نقاش اتریشی) - سلف پرتره با فیسالیس - 1912

.

.تحصیل در رشته هنر در کشور اتریش فرصتی منحصر به فرد برای غوطه‌ور شدن در صحنه‌های هنری و موسیقی پر جنب و جوش است که می‌تواند الهام بخش و انگیزه تحصیل شما باشد. این یک انتخاب عالی برای دنبال کردن رشته‌هایی مانند نقاشی، تاریخ هنر و هنرهای تجسمی است. قرار گرفتن در معرض موسیقی و هنر در سطح جهانی می‌تواند افق دید فرد و خلاقیت را افزایش دهد و مهارت‌های همکاری را بهبود بخشد.

هنرهای نمایشی و تجسمی فرصت هایی را برای اکتشاف آزمایشی و بیان خود فراهم می کند و آنها را به مناطق مفیدی برای تفکر خارج از چارچوب و ساختن چیزی جدید و نوآورانه تبدیل می کند.

.

اخذ پذیرش از دانشگاه های هنر اتریش

رشته هايی مانند: نقاشی، مجسمه سازی، گرافيک، موسيقی، کارگردانی، تئاتر، هنر پيشگی، طراحی صنعتی، عکاسی، سراميک و ........... که زير شاخه‌های رشته هنر هستند، شرايط پذيرش شان با رشته های ديگر متفاوت است. بدين ترتيب که کسانی که متقاضی ادامه تحصيل در اين رشته ها هستند می بايست پورتفولیو خود را به همراه مدارک تحصيلی‌شان برای دانشگاه‌های هنر اتريش بفرستند و پس از قبولی مدارک، اجازه امتحان ورودی رشته مورد نظر به متقاضی داده می‌شود که معمولا اين امتحان امتحان عملی می‌باشد . پس از قبولی در اين امتحان ورودی متقاضيان می توانند پذيرش تحصيلی خود را از دانشگاه دريافت نمايند.

در ادامه برخی از دانشگاه‌ها برای تحصیل رشته هنر در اتریش معرفی خواهیم کرد.

.

.......... آکادمی هنرهای زیبای وین..........

..........دانشگاه هنرهای کاربردی وین.......... ..........دانشگاه هنر و طراحی لینز..........
.................... .................... ....................
.
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین مجرب موسسه اورانوس تماس تلفنی داشته باشید و از مشاوره تلفنی رایگان موسسه استفاده نمایید .

درود ، وقتتون بخیر من 19سالمه و رشتم نقاشی هستش بعد از کنکور هنر چجوری میتونم واسه مهاجرت اتریش اقدام کنم ؟ نیاز به زبان المانی هست یا انگلیسی کافیه؟ و اینکه کارها و مدارک تحصیلی رو باید کجا بفرستم؟ کدوم سایت یا شماره ؟ تا بتونم پذیرش بگیرم. لطفا راهنمایی کنید ممنون❤
سلام آرتا جان، در صورت قبولی در کنکور و داشتن مدرک زبان در سطح A2 امکان اخذ پذیرش براتون وجود داره. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در موسسه تماس بگیرید.
دیدگاه خود را بیان کنید
https://www.dpu.org.ir/