روند دریافت ریز نمرات تحصیلی از دانشگاه پیام نور

روند دریافت ریز نمرات تحصیلی از دانشگاه پیام نور

برای دریافت ریزنمرات از دانشگاه پیام نور اگر دانشنامه داشته باشین که مشکلی نیست . اگر دانشنامه نداشته باشین

login
En login

  یک‌شنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ | 09:32   4 نظر   35218 بازدید


برای دریافت ریزنمرات از دانشگاه پیام نور اگر دانشنامه داشته باشین که مشکلی نیست. اگر دانشنامه نداشته باشین و مدرک موقت را داشته باشین همان مدرک موقت با ریزنمرات و گواهی عدم بدهی را باید ببرین دانشگاه پیام نور مرکزی تا اونجا امضا کنند و بعد ببرین وزارت علوم و بعد هم دارالترجمه ... . در مدرک موقت چیزی مبنی بر قابل ترجمه نبودن قید نشده است، اگه فارغ التحصیل شده اید و هنوز مدرک موقت آماده نشده است نامه ای دریافت خواهید کرد که همانند مدرک موقت می باشد و تمام مطالب مدرک موقت مثل اسم و معدل و سال فارغ التحصیلی و ... را برخوردار می باشد، از آن می توان به جای مدرک موقت استفاده کرد و قابل ترجمه شدن هم نیز است . اگر هم که هنوز دانشجو باشین به جای مدرک موقت باید گواهی اشتغال به تحصیل را ببرین برای ترجمه و ادامه مراحل ... و یه مطلب دیگری نیز هست که در دانشگاه پیام نور هر موقع که خواستین امکان دریافت ریزنمرات وجود دارد و محدودیتی نیز ندارد حتی از سال جاری این امکان برای خود دانشجو ها فراهم شده است که خودشان می توانند ریزنمرات و کارنامه کلی را از سایت دریافت و فایل مرتبط را پرینت بگیرند و برای مراحل دیگر اعم ار مهر و امضا اقدام نمایند.

تحصیل در اتریش

تحصیل در آمریکا

دیدگاه خود را بیان کنید
سلام من حدود ۱۰ سال پیش در دوران کارشناسی انصراف دادم دو حدود سه ترم دانشجوی رشته علوم کامپیوتر بودم و تغییر رشته ادم برای رشته دیگری اما الان میخواستم بدونم چطور ریزنمرات درس های پاس شده رو بگیرم؟ آیا هنوز امکانش هست با وجود انصرافم؟
سلام منا جان، بله با مراجعه به دانشگاه محل تحصیل امکان درخواست ریز نمرات وجود داره.
دریافت ریز نمرات
سلام زهره جان ، سوالتون واضح نبود. در صورت تمایل سوالتون رو به صورت مشخص و واضح بپرسید تا پاسخ دقیق دریافت کنید.
سلام ایا امکانش هست بصورت غیر حضوری ریز نمرات اخذ کنیم؟
سلام مجید عزیز، متاسفانه دریافت ریزنمرات بدون مراجعه امکان پذیر نیست. برای دریافت ریزنمرات می‌بایست به مرکز آموزشی خود و یا آموزش و پروش منطقه مراجعه کنید.
سلام من فارغ التحصیل سال۸۴ هستم الان نیاز به ریز نمراتم دارم به چه شکل میتونم اقدام کنم؟
سلام دوست عزیز، متاسفانه دریافت ریزنمرات بدون مراجعه امکان پذیر نیست. برای دریافت ریزنمرات می‌بایست به مرکز آموزشی خود و یا آموزش و پروش منطقه مراجعه کنید.
امتیاز 4.9 /5 از 421 رای
https://www.dpu.org.ir/