درباره ما

موسسات مجاز اعزام دانشجو,موسسات مجاز اعزام دانشجو در ایران,موسسات مجاز اعزام دانشجو در تهران,بهترین و برترین موسسات اعزام دانشجو,موسسات معتبر اعزام دانشجو,بهترین موسسات اعزام دانشجو

دانش پژوهان اورانوس در زمینه تحصیل در اتریش و آمریکا فعالیت دارد. .این موسسه جزء موسسات مجاز و رسمی اعزام دانشجو در ایران می باشد.

login
En login


درباره ماموسسه دانش پژوهان اورانوس با بیش از چندین سال تجربه در زمینه اعزام دانشجو به کشورهای اتریش و آمریکا، آماده ارائه خدمات بهترین و مطمئن‌ترین راه‌های اعزام دانشجو به کشورهای مورد نظر شما می‌باشد.

مزیت اصلی موسسه اعزام دانشجویان دانش پژوهان اورانوس، ارائه خدمات با کیفیت، توانایی اطمینان از پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های برتر کشورهای مورد نظر، اخذ ویزای دانشجویی و همچنین مشاوره تحصیلی و پشتیبانی از دانشجویان در طول دوره تحصیلی می‌باشد.

موسسه ما با داشتن یک تیم مجرب و حرفه‌ای، توانسته است بهترین خدمات را در زمینه اخذ ویزا و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های برتر کشورهای مختلف ارائه دهد. همچنین، مشاوران تحصیلی ما با داشتن اطلاعات جامع در زمینه تحصیل در کشورهای مد نظر، به دانشجویان کمک می‌کنند تا بتوانند بهترین تصمیمات را در رابطه با تحصیل در خارج از کشور بگیرند.

در ضمن، این موسسه با دارا بودن مجوزهای لازم از وزارت علوم و تحقیقات جمهوری اسلامی ایران، با ارائه خدمات با کیفیت، توانسته است اعتماد و رضایت بسیاری از دانشجویان و خانواده‌های آنان را جلب کند.

با انتخاب موسسه اعزام دانشجویان دانش پژوهان اورانوس ، می‌توانید از تجربه، دانش و خدمات بهترین‌ها در زمینه اعزام دانشجو به کشورهای اتریش و آمریکا بهره‌مند شوید.


"موفقیت و رضایت دانشجویان افتخار ماست."


کارشناسان موسسه دانش پژوهان اورانوس علاوه بر تسلط کامل بر قوانین اعزام دانشجو و اخذ پذیرش از مترجمان مسلط به زبان آلمانی و انگلیسی می باشند که این موضوع باعث ارتباط سریع و راحت با دانشگاه ها شده و در تسریع روند پرونده ها تاثیر به سزایی دارد، همچنین در صورتی که سطح زبان فرد برای اخذ پذیرش کافی نباشد برای او کلاس آموزشی گذاشته و یا به یک آکادمی معتبر خارجی معرفی میگردد.


امید است که رسالت این موسسه بعنوان یکی از برترین موسسات مجاز اعزام دانشجو در جهت ارائه بهترین خدمات به متقاضیان گرامی، بخوبی تداوم یافته و در این مسیر شما را آخرین مرحله برای ادامه تحصیل، اسکان، اقامت، دوره های کالج، ویزای تحصیلی و… برای همه سنین و در مقاطع مختلف تحصیلی همراهی نماید.

مدیر و کارشناسان مجموعه دانش پژوهان اورانوس

دکتر امیر زارعیان جهرمی

مدیر عامل

(CEO)

امیر زارعیان جهرمی

دکترای مدیریت منابع انسانی

مدیر اداری و مالی- پازوکی

مدیر اداری و مالی

(Adminstrator and financial manager)

فاطمه پازوکی

 کارشناس ارشد مهاجرت تحصیلی به اتریش و آمریکا- علیزاده

کارشناس ارشد مهاجرت تحصیلی به اتریش و آمریکا

(Study Abroad Advisior)

شقایق علیزاده

کارشناس مترجمی زبان انگلیسی

کارشناس ارشد مهاجرت تحصیلی به اتریش  و مدیر بخش ویزا-اصفهانی

کارشناس ارشد مهاجرت تحصیلی به اتریش

و مدیر بخش ویزا

(Study Abroad Advisior & VISA Specialist)

روژین کوهپایه اصفهانی

کارشناس ارشد مترجمی زبان آلمانی

مدیر امور اجرایی- اقا زاده

مدیر امور اجرایی

(Adminstration manager)

الهام آقازاده

مدیر دپارتمان ترجمه- ندایی

مدیر دپارتمان ترجمه

(Translation Department manager)

مرجان ندایی

  کارشناس امور متقاضیان-سیاوشی

کارشناس امور متقاضیان

(Applicant affairs expert)

لاله سیاوشی

گرافیست- طاهری

گرافیست

(Graphic Designer)

شقایق طاهری

کارشناس ارشد پژوهش هنر

  کارشناس امور مهاجرت تحصیلی- محسنی

کارشناس امور مهاجرت تحصیلی

(Study Abroad Advisior)

پریسا محسنی

  کارشناس امور مهاجرت تحصیلی-حیدری

کارشناس امور مهاجرت تحصیلی

(Study Abroad Advisior)

صدف حیدری

.

https://www.dpu.org.ir/