پذیرش در دانشگاه های امریکا , دانشگاه های معتبر امریکا , پذیرش تحصیلی در امریکا, مشاوره اخذ ویزای تحصیلی , اعزام بدون مدرک زبان, اقامت در امریکا, خوابگاه دانشجویی در امریکا

ویزای تحصیلی امریکا, تحصیل در آمریکا, هزینه زندگی در آمریکا , اخذ ویزای امریکا, اخذ پذیرش امریکا, مهاجرت به آمریکا,مزایای تحصیل در امریکا , موسسه اعزام دانشجو

رویدادهای مهم

از متقاضیان محترم خواهشمندیم برای گرفتن وقت مشاوره حضوری با مشاورین موسسه اورانوس از طریق شماره های موسسه یا ایمیل وقت دریافت نمایند .

بازدید روز ۶۳۷
بازدید دیروز ۴۷۱
بازديد ماه ۱۴۹۷
كل بازديدها ۸۶۳۱۶۹
افراد آنلاين ۹۹

خوابگاه دانشجویی در امریکا

یکی از مهم ترین کارهایی است که باید قبل از شروع به تحصیل در ایالات متحده انجام داد، پیدا کردن یک مکان برای زندگی است. از آنجایی که مکان زندگی یکی از موارد مهم از جانب هزینه و تاثیرگذاری شخصی و تحصیلی می باشد، تصمیم گیری درست، شرط است.  زندگی در محیطی آرام موجب شادی و پرباری خواهد شد.

خوابگاه دانشجویی طیف گسترده ای دارد. هم خود دانشجویان و هم دانشگاه و یا شرکت وابسته به دانشگاه  می توانند برای خوابگاه برنامه ریزی کنند . اساسا پنج نوع مختلف خوابگاه دانشجویی در لندن وجود دارد. عبارتند از:

 

  • اقامت در کالج 

 

کالج هال، اولین انتخاب برای بسیاری از دانشجویان که به لندن می آیند مخصوصاً دانشجویان سال اول دوره کارشناسی می باشد. به دلیل مناسب بودن قیمت و نزدیک بودن به محل تحصیل، امنیت خوب و ایجاد فرصت برای شناخت بقیه دانشجویان، گزینه مناسبی است.

 

  •  اقامت در کالج هال خصوصی

 

مزایا و معایب اقامت در کالج هال خصوصی شبیه به کالج هال می باشد با این تفاوت که امکانات بیشتری در اختیار دانشجویان قرار می دهند.

 

  • اجاره خصوصی محل اقامت  

 

اجاره محل اقامت انعطاف پذیری و استقلال بیشتری به دانشجویان می دهد. انتخاب مناسب برای دانشجویان ارشد و یا دانشجویان با خانواده و یا انتخاب دوم دانشجویان کارشناسی خواهد بود. 

 

  • اجاره اتاق به عنوان یک مسافر
  • خانوادگی

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمائید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای دانش پژوهان اورانوس محفوظ می باشد