بسیاری از علاقه مندان مهاجرت به کشور اتریش می خواهند که دوره های زبان آلمانی را در خود کشور اتریش بگذرانند

پذیرش تحصیلی اتریش, اقامت در اتریش, دوره های زبان در اتریش, آموزش زبان المانی, مهاجرت به اتریش,سفر به اتریش

رویدادهای مهم

از متقاضیان محترم خواهشمندیم برای گرفتن وقت مشاوره حضوری با مشاورین موسسه اورانوس از طریق شماره های موسسه یا ایمیل وقت دریافت نمایند .

   ۸۸۳۴۵۰۲۷-۹ -۰۲۱ 

بازدید روز ۳۵۰
بازدید دیروز ۴۵۸
بازديد ماه ۴۳۵۳
كل بازديدها ۹۰۵۴۳۸
افراد آنلاين ۱۲۶

دوره های زبان در اتریش

بسیاری از علاقه مندان مهاجرت به کشور اتریش می خواهند که دوره های زبان آلمانی را در خود  کشور اتریش بگذرانند، این دوره های زبان در کشور اتریش به مدت 1 سال در اختیار علاقه مندان گذاشته می شود.

اگر بخواهیم به طور بسیار دقیق این دوره ی زبان را مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که هر 3 ماه کالج زبان در کشور اتریش هزینه ای بالغ بر 1000 یورو را برای متقاضی در بر دارد، ذکر این مطلب حائز اهمیت است که با توجه به در محیط بودن فرد در کشور اتریش، بازه ی زمانی کوتاه تر از 1سال را می توان برای هر فرد رقم زد تا بتواند به طور کامل زبان آلمانی را فرا بگیرد.

بعد از گفتن طول دوره و هزینه های کالج زبان آلمانی در اتریش باید این نکته را ذکر کرد که فرد شرکت کننده در این دوره های زبان اجازه ی کار قانونی در کشور اتریش را ندارد.

مهم ترین مطلبی که در اخذ پذیرش کالج زبان آلمانی در کشور اتریش می توان گفت این است که  شرکت در این دوره ها منوط به داشتن پذیرش رسمی از یکی از دانشگاه های اتریش می باشد، این مطلب بدین معنا است که نمی توان فقط پذیرش کالج را برای متقاضیان گرفت و قبل از آن اخذ پذیرش دانشگاهی الزامی است.

برای کسب اطلاعات کاملتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمائید.

 

  چرا تحصیل در اتریش

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای دانش پژوهان اورانوس محفوظ می باشد