موسسه دانش پژوهان اورانوس با مجوز رسمی از وزارت علوم , تحقیقات و فناوری به شماره ۴۰۹۶۴ فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ اغاز نموده و اولین موسسه رسمی اعزام دانشجو در ایران به کشور اتریش می باشد.

موسسه دانش پژوهان اورانوس, موسسه اعزام دانشجو به اتریش در تهران ,موسسات اعزام دانشجو به اتریش, موسسه اعزام دانشجو به اتریش در تهران , موسسات اعزام دانشجو مجاز وزارت علوم, اخذ پذیرش دانشگاه اتریش, ارتباط با موسسات اعزام دانشجو, تحصیل در اتریش,

رویدادهای مهم

از متقاضیان محترم خواهشمندیم برای گرفتن وقت مشاوره حضوری با مشاورین موسسه اورانوس از طریق شماره های موسسه یا ایمیل وقت دریافت نمایند .

   ۸۸۳۴۵۰۲۷-۹ -۰۲۱ 

بازدید روز ۳۹۰
بازدید دیروز ۶۰۷
بازديد ماه ۱۰۸۳۸
كل بازديدها ۱۰۶۳۸۰۱
افراد آنلاين ۱۱۸

درباره ما


موسسه دانش پژوهان اورانوس با مجوز رسمی از وزارت علوم ,  تحقیقات و فناوری به شماره ۴۰۹۶۴ به صاحب امتیازی و مدیر عاملی جناب آقای دکتر امیر زارعیان جهرمی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ اغاز نموده و اولین موسسه رسمی اعزام دانشجو در ایران به کشور اتریش می باشد.


هدف این موسسه انتخاب مناسب دانشگاه ,رشته و برنامه ریزی دقیق می باشد


                                    موفقیت و رضایت دانشجویان افتخار ماست


کارشناسان موسسه دانش پژوهان اورانوس علاوه بر تسلط کامل بر قوانین اعزام دانشجو و اخذ پذیرش از مترجمان مسلط به زبان المانی و انگلیسی می باشند که این موضوع باعث ارتباط سریع و راحت با دانشگاه ها شده و در تسریع روند پرونده ها تاثیر به سزایی دارد , همچنین در صورتی که سطح زبان فرد برای اخذ پذیرش کافی نباشد برای او کلاس آموزشی گذاشته و یا به یک آکادمی معتبر خارجی معرفی میگردد.


امید است که رسالت این موسسه بعنوان یکی از برترین موسسات اعزام دانشجو در جهت ارائه بهترین خدمات به متقاضیان گرامی , بخوبی تداوم یافته و در این مسیر شما را آخرین مرحله برای ادامه تحصیل , اسکان , اقامت , دوره های کالج ,ویزای تحصیلی و… برای همه سنین و در مقاطع مختلف تحصیلی همراهی نماید.


از شما دعوت می کنیم از خدمات موسسه دانش پژوهان اورانوس برخوردار شوید .

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای دانش پژوهان اورانوس محفوظ می باشد
بهینه سازی سایت توسط سنادیتا
طراحی سایت