شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش

نحوه پذیرش در دانشگاههای اتریش, شرایط ادامه تحصیل در اتریش, مراحل اخذ پذیرش اتریش, اخذ پذیرش دانشگاه اتریش , پذیرش تحصیلی اتریش

رویدادهای مهم

از متقاضیان محترم خواهشمندیم برای گرفتن وقت مشاوره حضوری با مشاورین موسسه اورانوس از طریق شماره های موسسه یا ایمیل وقت دریافت نمایند .

   ۸۸۳۴۵۰۲۷-۹ -۰۲۱ 

بازدید روز ۴۱۳
بازدید دیروز ۶۰۷
بازديد ماه ۱۰۸۶۱
كل بازديدها ۱۰۶۳۸۲۴
افراد آنلاين ۱۳۶

شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش

 §                به طور کلی برای اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش بایستی حداقل دوره ی دیپلم و پیش دانشگاهی و یا دیپلم 4 ساله ی نظام قدیم را در ایران گذرانده باشید تا بتوانید برای دوره ی کارشناسی درخواست پذیرش خود را ارائه دهید.

§      دارندگان مدرک دیپلم فنی حرفه ای چنانچه دوره ی کاردانی خود را گذرانده باشند، واجد شرایط جهت اقدام برای مقطع کارشناسی در اتریش می باشند  

§         برای کسانی که در حال حاضر مشغول به تحصیل در دانشگاه های سراسری، آزاد، پیام نور، غیرانتفایی و علمی کاربردی هستند و فارغ التحصیل نشده اند یکی از بهترین فرصت های تحصیلی، اخذ انتقالی از دانشگاه خود به یکی از دانشگاه های کشور اتریش می باشد.  توجه داشته باشید بر اساس قوانین دانشگاه های اتریش برای تطابق و ارزشیابی واحدها، تصمیم گیرنده کمیسیون آموزشی دانشکده بر روی نمرات تخصصی شماست.

 

 

§         در مورد متقاضیان فارغ التحصیل در هر یک از مقاطع، چنانچه تمامی واحدهای تخصصی گذرانده شده در طول تحصیلشان قابل تطبیق با سرفصل دروس تخصصی و چارت آموزشی رشته های ارائه شده در دانشگاه های اتریش باشد، می توانند مستقیما پذیرش مقطع بالاتر را دریافت کنند.

 

 

 

*نکته : جهت اخذ پذیرش برای دانشجویان خارجی نیازی به ارائه ی مدرک زبان آلمانی نمی باشد و دانشجو می تواند پس از اخذ پذیرش در کشور اتریش دوره های زبان آلمانی را طی کند. برای هر دانشجو که آشنایی به زبان آلمانی ندارد، به طور میانگین بازه ی زمانی یک سال برای تکمیل دانش زبان آلمانی و رسیدن به سطح B2 در نظر گرفته شده که قابلیت تمدید برای یک سال دیگر را نیز دارد. شهریه ی کالج های زبان معمولا بین 500 تا 1150 یورو برای هر ترم می باشد که طول دوره ی آن معمولا بر اساس ترم های تحصیلی دانشگاه خواهد بود.

 

با توجه به اینکه فرآیند مهاجرت تحصیلی به اتریش از ابتدا تا زمان ویزا چیزی در حدود یک سال طول خواهد کشید، توصیه ی ما برای تمامی متقاضیان  آن است که:

 

 زبان آلمانی را از همین جا و همزمان با پیشبرد پرونده ی پذیرشتان آغاز کنید تا هم در هزینه و هم در زمان خود در کشور اتریش صرفه جویی نمایید. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای دانش پژوهان اورانوس محفوظ می باشد
بهینه سازی سایت توسط سنادیتا
طراحی سایت