خوابگاه دانشجویی در امریکا

خوابگاه دانشجویی در امریکا, اقامت در امریکا, تحصیل در آمریکا, مهاجرت به آمریکا

تحصیل در اتریش

login
En login

خوابگاه دانشجویی در امریکا

 

خوابگاه دانشجویی در امریکا

یکی از مهم ترین کارهایی است که باید قبل از شروع به تحصیل در ایالات متحده انجام داد، پیدا کردن یک مکان برای زندگی است. از آنجایی که مکان زندگی یکی از موارد مهم از جانب هزینه و تاثیرگذاری شخصی و تحصیلی می باشد، تصمیم گیری درست، شرط است. زندگی در محیطی آرام موجب شادی و پرباری خواهد شد.

خوابگاه دانشجویی طیف گسترده ای دارد. هم خود دانشجویان و هم دانشگاه و یا شرکت وابسته به دانشگاه می توانند برای خوابگاه برنامه ریزی کنند. اساسا پنج نوع مختلف خوابگاه دانشجویی در لندن وجود دارد. عبارتند از:

  •          اقامت در کالج 

  کالج هال، اولین انتخاب برای بسیاری از دانشجویان که به لندن می آیند مخصوصاً دانشجویان سال اول دوره کارشناسی می باشد. به دلیل مناسب بودن قیمت و نزدیک بودن به محل تحصیل، امنیت خوب و ایجاد فرصت برای شناخت بقیه دانشجویان، گزینه مناسبی است.

  •         اقامت در کالج هال خصوصی

مزایا و معایب اقامت در کالج هال خصوصی شبیه به کالج هال می باشد با این تفاوت که امکانات بیشتری در اختیار دانشجویان قرار می دهند.

  •          اجاره خصوصی محل اقامت  

  اجاره محل اقامت انعطاف پذیری و استقلال بیشتری به دانشجویان می دهد. انتخاب مناسب برای دانشجویان ارشد و یا دانشجویان با خانواده و یا انتخاب دوم دانشجویان کارشناسی خواهد بود. 

  •          اجاره اتاق به عنوان یک مسافر
  •          خانوادگی

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمائید.