تحصیل رایگان در اتریش

اخذ پذیرش دانشگاه اتریش, پذیرش تحصیلی, تحصیل رایگان در اتریش,تحصیل رایگان

تحصیل رایگان در اتریش و اخذ پذیرش تحصیل رایگان در اتریش ۲۰۱۸ – اگر قصد تحصیل رایگان در اتریش را دارید ما به شما کمک می کنیم.

login
En login

  شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ | 12:54   4 نظر   2213 بازدید


تحصیل در اتریش هنوز به صورت تقریباً رایگان (با هزینه بسیار ناچیز) صورت میگیرد و این کشور با توجه به جمعیت بسیار کمی که دارا می باشد، شرایط اخذ ویزای تحصیلی و اقامت در این کشور را تسهیل نموده است.

کشور اتریش با داشتن دولتی که سعی کرده اقتصاد آلمان را سرلوحه اقتصاد جامع خود و آسایش و رفاه کشورهایی نظیر سوئیس را سرلوحه کار خویش قرار دهد، از طرفی میتواند مقصدی مناسب برای افراد متقاضی ادامه تحصیل در اتریش و اروپا و از طرفی اقامتگاه مناسبی جهت بنا نهادن شرایط ادامه زندگی برای افراد با شرایط متفاوت می باشد.

سیستم آموزش عالی در اتریش بسیار کیفیت بالا و بنیه علمی قوی دارد.

اتریش دارای دانشگاه های دولتی و خصوصی می باشد.

دانشگاه های اتریش مقاطع لیسانس سه ساله، فوق لیسانس یک و دو ساله و دکترا را ارائه می دهد.

شهریه دانشگاه برای شهروندان اتریشی رایگان است. شهریه برای شهروندان عضو اتحادیه اروپا نیز رایگان است.

پیدا کردن دانشگاه برای تحصیل رایگان در اتریش برای دانشجویان خارجی امکان پذیر نیست. البته به این نکته باید توجه داشت که تحصیل در اتریش نسبتا ارزان است و بخاطر هزینه ی کم آن رایگان محسوب می شود.

هزینه زندگی و تحصیل در اتریش سالیانه حدود 12000 یورو می باشد.

  • هزینه تحصیل ترمی 720 یورو
  • هزینه زندگی ماهیانه 800 یورو

 

تحصیل رایگان در اتریش

سلام من 15سالمه کلاس دهم که 8سال موسیقی بصورت حرفه ای پیش اساتیدبزرگ کار میکنم.ساز تخصصصی من سنتور هسش.اجراهای زیادی هم داشتم.خواستم برای ادامه کار موسیقیاییم بیام اتریش لطفاراهنماییم میکنید
با سلام شما می توانید برای کالج موسیقی اقدام نمایید. البته می بایست دانش زبان آلمانی نیز داشته باشید. بنابراین برنامه ریزی کنید تا سال آینده نسبت به یادگیری زبان آلمانی و دوره های سلفژ اقدام نموده و در سال آینده نسبت اخذ پذیرش از کالج موسیقی اقدام نمایید.
با سلام ، من مدرك كارشناسي كشاورزي از دانشگاه پيام نور و مدرك كارشناسي ارشد مديريت اموزشي از دانشگاه ازاد را دارم ، خواستم بدونم ميشه براي كارشناسي يكي از رشته هاي هنري اقدام كنم يا خير؟
در صورت قبولی در یکی از دانشگاه های دولتی در مقطع کارشناسی و رشته ی هنر میتوانید اقدام نمایید
سلام....میخواستم بدونم شرایط تحصیل رشته معماری در مقطع کارشناسی چیست...
با سلام شما باید فارغ التحصیل دانشگاه یا در حین تحصیل دانشگاه دولتی باشید
سلام شرایط بورسیه دانشگاه را می خواستم
سلام. یک رزومه قوی شامل: پرپوزال خوب، حداقل 2 مقاله ISI، دو معرفی نامه از استاد، معدل حداقل 16 ، مدرک زبان و نداشتن گپ تحصیلی
دیدگاه خود را بیان کنید