پذیرش در دانشگاه های امریکا , دانشگاه های معتبر امریکا , پذیرش تحصیلی در امریکا, مشاوره اخذ ویزای تحصیلی , اعزام بدون مدرک زبان, اقامت در امریکا

ویزای تحصیلی امریکا, تحصیل در آمریکا, هزینه زندگی در آمریکا , اخذ ویزای امریکا, اخذ پذیرش امریکا, مهاجرت به آمریکا,مزایای تحصیل در امریکا , موسسه اعزام دانشجو

رویدادهای مهم

از متقاضیان محترم خواهشمندیم برای گرفتن وقت مشاوره حضوری با مشاورین موسسه اورانوس از طریق شماره های موسسه یا ایمیل وقت دریافت نمایند .

بازدید روز ۵۹۴
بازدید دیروز ۴۷۱
بازديد ماه ۱۴۵۴
كل بازديدها ۸۶۳۱۲۶
افراد آنلاين ۵۷

ویزای تحصیلی امریکا

بیشتر شهروندانی که مایل به تحصیل در ایالات متحده هستند، دنبال ویزای تحصیلی F-1  (غیر مهاجر) می باشند، اما انواع دیگر ویزا برای محصلین نیز وجود دارد. در زیر توضیح مختصری از انواع ویزا های آمده است:

  • F-1 یا ویزا دانشجویی: این ویزا در بین کسانی که مایل به مطالعات آکادمیک در ایالات متحده هستند شایع است. برای  تحصیل در کالج یا دانشگاه های معتبر آمریکا و یا کلاسهای زبان انگلیسی در یک دانشگاه یا موسسه زبان انگلیسی، ویزای تحصیل لازم است.
  • J-1 و (برنامه های آموزشی تبادلی): این ویزا برای افرادی که مایل به شرکت در برنامه های آموزشی هستند که در مراکز آموزشی این کشور برگزار می شود  ونوعی مبادله آموزشی و علمی بین دانشکده فرد و دانشگاه مقصد در امریکا است. ویزا "J" برای برنامه های آموزشی ومبادلات فرهنگی می باشد. 
  • M-1 یا ویزای دانشجویی: این ویزا برای مطالعات غیر دانشگاهی یا حرفه فنی یا آموزش در مؤسسه در ایالات متحده می باشد.  دارندگان ویزای M-1 برای برنامه های فنی و حرفه ای خود، مجاز به کار هنگام تحصیل نمی باشند.

ویزای تحصیلی
برای تحصیل در دانشگاه یا دانشکده در ایالت متحده، ابتدا دانشجویان بین المللی باید برای ویزای دانشجویی اقدام کنند . برای انجام این کار، باید تعدادی از دستورالعمل ها دنبال شود، و مدارک مورد نیاز در چارچوب زمانی مشخص تکمیل شود.

 F1 -  ویزای "F" برای مطالعات علمی می باشد. ویزای F1 برای دانش آموزانی که مایل به شرکت در برنامه های دانشگاهی یا زبان انگلیسی هستند است. ویزای F1 رایج ترین نوع ویزا برای دانشجویان بین المللی می باشد. F-1 اجازه کار به صورت نیمه وقت در محیط دانشگاه (کمتر از 20 ساعت در هفته) را می دهد.

علاوه بر این، دانش آموزان می توانند در آموزش عملی اختیاری (OPT) به مدت یک سال پس از اتمام برنامه تحصیلی کار کنند.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمائید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای دانش پژوهان اورانوس محفوظ می باشد