خوابگاه در اتریش - رزرو خوابگاه در اتریش

رزرو خوابگاه در اتریش, خوابگاه در اتریش, خانه در اتریش

خوابگاه در اتریش از مدارک مهم اخذ ویزای تحصیلی یا ویزای شینگن میباشد. موسسه دانش پژوهان اورانوس بعد از گرفتن پذیرش برای دانشجویان خدمات رزرو خوابگاه در اتریش را انجام می دهد

login
En login

  دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ | 11:59   2 نظر   3690 بازدید


خوابگاه در اتریش (Dormitory in Austria) از مدارک مهم اخذ ویزای تحصیلی یا ویزای شینگن میباشد.

هنگامی که شما در دانشگاه پذیرفته شده اید، بایستی مکانی را به عنوان اقامت انتخاب کنید. شما می توانید یک سالن محل اقامت، یک آپارتمان اجاره ای یا یک آپارتمان را که با دیگران به اشتراک می گذارید انتخاب کنید، بسته به نیاز و سلیقه شما متفاوت است.

موسسه دانش پژوهان اورانوس بعد از گرفتن پذیرش برای دانشجویان عزیز با توجه به درخواست و امکاناتی که برای محل اقامت خود در اتریش در نظر دارند، خوابگاه رزرو می نماید و تمامی مواردی که این خوابگاه از نظر سفارت و صدور ویزا مشکل زا نباشد را در نظر می گیرد. همچنین این خوابگاه ها بصورت مبله و با تمام امکانات از جمله میز، تخت، صندلی، کمد و ... و همچنین تمامی امکانات آشپزی میباشد.

این مهم در سریعترین زمان و با توجه به سلیقه و شرایط مالی متقاضیان ویزای تحصیلی اتریش انجام میگردد که ما برای متقاضیان تحصیل در دانشگاه های اتریش بوسیله یک درخواست کتبی از سوی دانشجو انجام میدهیم.

خوابگاه دانشجویی در اتریش


برای اخذ اجاره نامه خوابگاه در اتریش به نکات زیر توجه بفرمایید:

در کشور اتریش خوابگاههای زیادی برای دانشجو یان وجود دارد که با شرایط و قیمتهای مناسب در اختیار دانشجویان دانشگاه های اتریش قرار داده می‌شوند و بهترین مکان برای زندگی دانشجویی هستند.

هزینه ی پول پیش خوابگاه ها بسته به امکانات آن متفاوت است اما می توان برای آن بازه ای بین 700 تا 1000 یورو در نظر گرفت.

خوابگاههای دانشجویی در اتریش معمولاً اجاره ثابت دارند که شامل:

  • اجاره

  • هزینه آب و برق

  • هزینه آب گرم

  • هزینه شارژ

  • و هزینه تمیز کردن اتاق شما را در بر میگیرد.

علاوه بر آن در بعضی از خوابگاههای دانشجویی اینترنت هم جزء این هزینه‌ها میشود. توجه داشته باشید که اگر اینترنت شامل این هزینه‌ها نبود، شما می‌توانید از تعرفه های اینترنتی مخصوص متقاضیان تحصیل در اتریش و دانشجویان دانشگاه های اتریش که ارزان‌تر از معمول هست، استفاده بفرمایید. حتماً در در این مورد از فروشنده اینترنت بپرسید.

رزرو خوابگاه در اتریش

خوابگاه های اقامت دانشجویی

تعداد زیادی خوابگاه برای دانشجویان در وین وجود دارد. برخی از خوابگاه ها می توانید در تمام طول سال باقی بمانید و در بعضی موارد باید در تابستان اتاق ها را تحویل دهید. برخی از این مراکز :

OeAD Housing

home4students

housingvienna

Housing Austria

Shared apartments

روش های متعددی برای اطمینان از اینکه قراردادهای خوابگاه قانونی و صحیح هستند وجود دارد

توصیه می شود قبل از اینکه یک آپارتمان را اجاره کنید، درباره حقوق و وظایف مربوط به اجاره نامه مطلع شوید. قراردادهای اجاره ای ممکن است برای بازه های زمانی مختلفی تنظیم شود. در بیشتر مواقع اجاره ی سه ماه به عنوان دیپازیت یا همان پول پیش از دانشجو دریافت می شود.


بهترین خوابگاه های دانشجویی در اتریش را از موسسه دانش پژوهان اورانوس بخواهید زیرا ما برای شما مناسبترین محل و با کمترین مبلغ اجاره ماهیانه را در نظر داریم.

خوابگاه در اتریش

مسئول رزرو خوابگاه در اتریش: الهام آقازاده

سلام خوبین!خسته نباشید ببخشید قیمت خوابگاه ماهانه چقدر هست؟ماهانه چند یورو؟ مرسی
سلام و روز بخیر اجاره ی خوابگاه ها بسته به شرایط خوابگاه و اتاق ها متفاوت است. از حدافل 25 تا 450 یورو در ماه می باشد. درصورت تمایل جهت مشاوره ی بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید.
سلام برای اردیبهشت وقت سفارت دارم یک خوابگاه در نزدیکی دانشگاه تئو وین میخواستم رزرو کنم.
سلام جهت رزرو خوابگاه با شماره 88345031-021 تماس بگیرید.
دیدگاه خود را بیان کنید