لیست دانشگاه‌های اتریش 2024

لیست دانشگاه‌های اتریش 2024

آشنایی جامع و کامل با دانشگاه های اتریش .انتخاب بهتر همیشه باعث رشد و پویایی در تمامی مراحل زندگی به خصوص در تحصیلات تکمیلی ما خواهد شد.

En
دانشگاه علمی کاربردی بورگن لند (FH Burgenland) که به اختصار آن را UAS می نامند. دانشگاه یوهانس کپلر لینس که در آلمانی Johannes Kepler Universitat و یا به اختصار JKU نامیده می شود، تیرول یکی از ایالت‌های کشور اتریش است. این ایالت از دو قسمت تیرول شمالی و تیرول شرقی تشکیل شده‌است. مرکز آن شهر اینسبروک است. شهر اینسبروک به خاطر دانشگاه‌های خود به‌ویژه دانشگاه پزشکی معروف است.

دانشگاه آلپن آدریا کلاگنفورت (که در آلمانی Universitat Klagenfurt or Alpen-Adria-Universitat Klagenfurt و یا به اختصار AAU خوانده می شود.

دانشگاه موزارت سالزبورگ یک دانشگاه دولتی و تخصصی در زمینه موسیقی و هنرهای نمایشی می باشد. دانشگاه علمی کاربردی فورالبرگ در شهر Dornbirn فورالبرگ در کشور اتریش واقع شده است .
دانشگاه دانوب کرمز، دانشگاهی اتریشی می باشد که در Krems an der Donau ایالت نیدراسترایش اتریش واقع شده است. یکی دیگر از دانشگاه های دولتی در شهر لئوبن، ایالت اشتایرمارک اتریش می باشد

آکادمی هنرهای زیبا وین که در زبان آلمانی Akademie der bildenden Kunste Wien نامیده می شود

https://www.dpu.org.ir/