موسسه دانش پژوهان اورانوس, اعزام دانشجو به اتریش , اعزام دانشجو به آمریکا

موسسه اعزام دانشجو , موسسه دانش پژوهان اورانوس , پذیرش تحصیل , اعزام دانشجو, پذیرش و اخذ ویزای دانشجویی کشور اتریش, پذیرش و اخذ ویزای دانشجویی کشور آمریکا

بازدید روز ۱۷۹
بازدید دیروز ۶۲۱
بازديد ماه ۱۴۸۳۲
كل بازديدها ۱۰۸۱۴۱۳
افراد آنلاين ۴۰

صفحه اصلی

 

 موسسه دانش پژوهان اورانوس با سابقه درخشان طی چندین سال فعالیت مستمر، روزانه به افراد زیادی در ترسیم آینده ای روشن کمک می کند. این موسسه با داشتن کادری مجرب از کارشناسان متخصص در امر پذیرش تحصیلی و اقامت خارج از کشور در زمینه اعزام دانشجو به بهترین و معتبرترین دانشگاه های اروپا و آمریکا فعالیت دارد و یکی از موسسات موفق و معتبر با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جهت اعزام دانشجو به آمریکا و اتریش می باشد.

درباره ما بیشتر بدانید   

در صورت ناخوانا بودن روی عکس کلیک کنید

تحصیل در اتریش

 

  

 
 

 تحصیل در اتریش

 

 شرایط ایده آل برای تحصیل در اتریش

با توجه به شرایط ایده آل برای تحصیل در کشور اتریش، بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان عزیز در صدد هستند در این کشور ادامه تحصیل بنمایند.

عدم نیاز به ارائه مدرک زبان، امکان تطبیق واحدهای گذرانده شده، هزینه های پایین تحصیل و زندگی، اخذ پذیرش از دانشگاههای ممتاز اتریش، امکان گذراندن دوره های زبان آلمانی در کالجهای این کشور از جمله مزایای بسیار چشمگیری هستند تا ادامه تحصیل در این کشور، هدف بسیاری از داوطلبان تحصیلات عالی شود.

 موسسه ما نیز در تلاش است تا با فراهم آوری موقعیت های بهتر و سهل نمودن پروسه اخذ پذیرش از دانشگاههای اتریش، هر چه بیشتر شما عزیزان را یاری نماید.


لینک های مرتبط
مقالات
انواع مدرک فوق لیسانس
به طور کلی دو نوع فوق لیسانس داریم: آموزشی (Course-based) پژوهشی ( research-based)
اصطلاحات مقاله نویسی
اصطلاحات مقاله نویسی
تاثیر معدل برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
برای گرفتن پذیرش در مقطع ارشد و دکتری از دانشگاه های برتر دنیا، یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار معدل دانشجو و سابقه تحصیلی او می باشد
نکات کلیدی
نکاتی که دانشجویان قبل از اقدام برای ادامه تحصیل در خارج از کشور باید توجه کنند
نظرسنجی
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای دانش پژوهان اورانوس محفوظ می باشد
طراحی سایت